دانلود فایل پاورپوینت مدل های بازاریابی

PowerPoint قابل ویرایش
38 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت مدل های بازاریابی توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت مدل های بازاریابی قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

بازاریابی دارای دامنه بسیار گسترده ای است که تمام امور زندگی بشر را در بر می گیرد؛ زیرا طبق تعریفی که از محصول داشتیم محصول هر چیزی است که به نحوی نیاز یا خواسته ای را برآورده سازد. با این تعریف میتوان شخص، سازمان، ایده، مکان،خدمت و هر نوع کسب و کار تجاری یا غیر تجاری را محصول قلمداد کرد؛ در نتیجه هر کدام از آنها نیاز به بازاریابی با مفهوم کامل و ابعاد گسترده آن دارد. در این فصل ضمن ضمن اشاره به هر کدام از این موارد، بازاریابی سازمانهای غیر تجاری و غیر انتفاعی را که نقش مهمی در اقتصاد هر کشور دارند را بررسی می کنیم.

اسلاید ۲ :

بازاریابی خود (شخصی)
بازاریابی سازمان
بازاریابی مکان
بازاریابی ایده
بازاریابی خدماتی
بازاریابی در سازمانهای غیر تجاری

اسلاید ۳ :

بازاریاب موفق کسی است که پیش از هر نوع فعالیت بازاریابی برای محصول یا سازمان بتواند تواناییهای خود را به خوبی بشناسد.
بازاریابی شخصی یعنی تمام فعالیتهای که برای ایجاد، حفظ یا تغییر طرز فکر و برداشت رقبا و دیگران نسبت به فرد انجام می گیرد.
بازاریابی شخصی یعنی شناساندن و عرضه قابلیتها و تواناییهای خود به افرادی که خواهان و نیازمند آن هستند.
این نوع بازاریابی اگر چه در مورد شخصیتهای سیاسی، ورزشی، هنری، ادبی و علمی مطرح است می تواند برای هر کس در هر جا مانند استخدام و طرح آ.ت.ت و دیگر امور زندگی موثر و مفید باشد.

اسلاید ۴ :

سازمانها نیز باید خود را به درستی به مردم معرفی کنند.
بازاریابی سازمان یعنی تمام فعالیتهایی که باعث ایجاد، تغییر یا حفظ طرز تلقی، رفتار و برداشت مخاطبان نسبت به سازمان می شود.
مسئولان روابط عمومی سازمانها بازاریابانی هستند که می توانند سازمان را در جامعه به درستی بشناسانند و تصویری مثبت از آن ارائه دهند و یا اینکه آن را تضعیف یا بی اعتبار کنند.
در بازاریابی سازمان باید تجسم و تصور مردم را نسبت به سازمان بدقت ارزیابی کرد و آن را بهبود بخشید.

اسلاید ۵ :

یکی از مهمترین منابع درآمد بسیاری از کشورها یا شهرها جذب توریست یا «گردشگر» است.
توانایی در بازاریابی مکانها، بناها، ساختمانهای تاریخی و تفریحگاهها نیازمند آشنایی با فعالیتهای بازاریابی ویژه ای است که افراد خاصی می طلبد.
بازاریابی مکان تمام فعالیتهای مربوط به آگاه کردن، جلب نظر مردم و جذب آنها و تغییر طرز تلقی آنها از مکانها و امکانات یک شهر، منطقه یا کشور است.
متاسفانه ایران با اینکه امکانات طبیعی، تاریخی و دیدنی بسیار دارد نتوانسته است در این نوع بازاریابی نقش مناسبی داشته باشد.

اسلاید ۶ :

اگر بپذیریم که محصول در بازاریابی یعنی هر چیزی که به نوعی خواسته یا نیازی را برآورده سازد، «ایده» محصولی است که پاسخگوی نیازها و نیازمندان گوناگونی است.
بازاریابی ایده یعنی ارائه و عرضه اندیشه، نظر یا ایده برای ایجاد تفاهم، تغییر رفتارها و باورهای مردم و سازمانها.
یکی از مشکلات جامعه ما این است که «ایده» داریم، اما «عقیده» به آن نداریم. ایده خوب است اما کافی نیست.

اسلاید ۷ :

در این زمینه مدیران بازاریابی چندان فعال نبوده اند، اما سازمانهای خدماتی ای که اصول بازاریابی را پذیرفته و طرحها و برنامه های خود را بر پایه چهار عنصر آمیخته بازاریابی (۴P) بنا کرده اند به نتایج مثبتی رسیده اند.
میزان استفاده از خدمات و اشتغال به کارهای خدماتی در همه جوامع رو به افزایش است. هر چه امور تجارت و فعالیتها پیچیده تر، تخصصی تر و رقابتی تر باشد، امور خدماتی رشد بیشتری می یابد.

اسلاید ۸ :

در بازار یابی خدماتی به موارد زیر اشاره می گردد:

۱- ویژگیهای امور خدماتی.
۲- مدیریت بازاریابی خدمات.
۳- آمیخته بازاریابی خدمات.
۴- آینده خدمات.

اسلاید ۹ :

چهار ویژگی اصلی خدمات که به I4 نیز شهرت دارد به شرح ذیل است:

۱- ناملموس بودن (Intangibility): خدمات، ناملموسند یعنی نمی توان آنها را پیش از خرید دید، لمس کرد یا حس نمود. و وظیفه بازاریاب قابل لمس کردن و پر منفعت نشان دادن خدمات است.

۲- نامشابه بودن و ناپیوستگی (Inconsistancy): کیفیت خدمات اغلب متفاوت و نا پیوسته است. خدمات وابسته به افرادی است که آن را ارائه می دهند؛ به همین دلیل کیفیت آنها متغیر است، چون افراد قابلیتهای گوناگون و حتی عملکردهای متفاوتی دارند.

اسلاید ۱۰ :

۳- تفکیک ناپذیری (Inseperability): این عامل با عامل دوم نیز ارتباط دارد. در اغلب موارد مصرف کنندگان نه می توانند و نه می خواهند تا «خدمات» را از ارائه دهنده آن و شرایط و وضعیت خدمات جدا سازند.
۴- غیر قابل ذخیره بودن (Inventory): ذخیره خدمات با محصولات متفاوت است. ذخیره موجودی حتی در مورد محصول نیز دشوار است؛ زیرا بعضی از آنها ضایع می شوند و برای حمل و نقل آن نیز باید هزینه هایی متحمل شد. در مورد خدمات هزینه نگهداری یک خدمت برابر است با هزینه کسی که خدمت ارائه می دهد بعلاوه هر نوع وسیله مورد نیاز او برای ارائه خدمت.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 38 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد