تحقیق در مورد ارزیابی یک کلاس کاربردی

word قابل ویرایش
37 صفحه
8700 تومان
87,000 ریال – خرید و دانلود

ارزیابی یک کلاس کاربردی

ذخیره سریع اطلاعات شامل کلاس کاربرد تجاری عمومی و منحصر به فرد است . سازندگان اولیه ذخیره اطلاعات قبلا سیستم های آنها در نظر گرفتند که از اجزای کلیدی استراتژی ∏ آنها و ساختار می باشد .نمونه های بی شماری می تواند ذخیره های اطلاعاتی پیشرفته موفقیت آمیز بالا ذکر شده است و در مشاغل یکسان و همه نوعی گسترش یافته اند . فروشندگان سخت افزار و نرم افزار سریع محصولات پیشرفت کرده اند و خدماتی هدف آن بویژه ذخیره اطلاعات بازار است در این مقاله با تدابیر کلیدی نزدیک سیستم های ذخیره اطلاعات آشنا خواهند شد .

ذخیره اطلاعات چیست ؟ جواب ساده ای که می تواند به ذخیره اطلاعات داد این است که جایگزین داده های بعدی می شوند و کالای داخلی سیستم را کنترل می کند . تعریف کاملی که باعث بسیاری از ویژگی های کلیدی سیستم ذخیره اطلاعات است . سپس در بخش ۲ تا ۳ ویژگی کلیدی را مشخص خواهیم کرد و تعریف را مطرح می کنیم که چگونه آنها ذخیره اطلاعات را بهبود می دهند .

 

بخش ۱- ارزیابی یک کلاس کاربردی
۱ . ۱ روند معمول در داده های متعارف ( قبلی )
در بررسی پیشرفت ذخیره اطلاعات ، در شروع ما نیاز به بررسی به آنچه در داده ها انجام شد قبل از ارزیابی ذخیره اطلاعات داریم . ابتدا چگونگی انواع داده ها را بررسی می کنیم که در ذخیره های اطلاعات امروزی تکمیل شده است و از قبل کنترل شده است . به طور کلی سیستم های پیشرفته ، تاکید اولیه در

سیستم های قابل استفاده شده است وآنها را پردازش می کنند. از آن در نگهداری داده ها در سیستم های قابل استفاده به مدت نامحدودی نگه می دارد ، و تنها به عنوان یک چاره اندیشی در یک ساختار طراحی شده برای بایگانی داده هایی است که سیستم عملی پردازش شده است . شرایط لازم اساسی

سیستم های قابل استفاده و کاهش متفاوت هستند ، سیستم های عملی کارآیی دارد ، با در نظر گرفتن اینکه سیستم های کاوش فضای گسترده و انعطاف پذیری ( قابلیت تغییر ) دارند . بندرت تداخل تحلیل گرهای اداری قابل قبول است و اجرای سیستم های کاربردی را کاهش داده است .

۱ . ۱٫ ۱ داده های سیستم های قدیمی
در سال ۱۹۷۰ برای توسعه همه سیستم های اداری مجازی در ابزار مورد استفاده پردازنده مرکزی در کامپیوتر ۱MB انجام شد . از قبیل COBOL,CISS,1MB,CB2 و غیره ، در دهه ۱۹۸۰ پایگاه های مینی کامپیوتر های جدید را آورد از قبیل AS/400 وVAX/VMS در آخر دهه هشتاد و اوایل نود UMXیک پایگاه سرور متداول آشنایی از ساختار سرویس دهنده و / سه ویل گیرنده می سازد
ذخیره همه تغییرات در پایگاه ها ، ابزار و تکنولوژی های شمار زیادی از کاربردهای تجاری فوق‌العاده برای اجرا در محیط های پردازنده مرکزی دهه ۱۹۷۰ ادامه داشت . دلایل زیادی برای این وجود دارد دلیل اصلی و اینکه آن مخصوصا مطابق مبحث ماست ، که بیشتر از سالهایی که این سیستم ها در گرفتن دانش تجاری زیاد شده اند و قواعدی که بعلت مشکل است که در کاربرد پایگاه جدید گذاشته شود این سیستم ها ، به طور کلی سیستم های موروثی نامیده می شود از منابع داده ها در سیستم های تحلیل گر ادامه دارد . داده هایی که در DB2,1MS,VSAM و غیره ذخیره می شوند در سیستم های معامله ( تراکنش ) در نوارهای بزرگ کتابخانه ای در مرکز در طراحی و برنامه پیشرفته در این گزارشات و خلاصه های فرض شده است

زمان لازم در گسترش و تولید این برنامه مکررا در مقیاس بزرگتر از پایان تفکر کاربرها به نتیجه مطلوب رسیده است که‌ آنها می توانند موجب شوند .

۲ . ۱ . ۱ اطلاعات خلاصه شده از دسک تاپ
طی دهه گذشته ، افزایش شدید محبوبیت کامپیوتر شخصی در دسک تاپ تجارتی گزینه های مدیریتی آشنا شدند و تحلیل گرهای تجاری روی فرصتها تاثیر گذاشتند . فاصله بین برنامه نویسان و کاربر نهایی در ترکیب تحلیل گران داشته باشند کاربران پیشرفته نسبتا از برنامه های اطلاعات پایه دسک تاپ افزایش کارایی در استفاده از صفحه گستر در تحلیل و نمایش گرافیکی موروثی را فراهم می آورد . بیشتر دسک تاپها ابزار تحلیل و گزارش هستند که به طور افزایشی به طرف کاربران نهایی شان می روند و ترقی عامه قابل توجهی در دسک تاپ دارند .

تحلیل گران تجاری معایب این مدل را در این می دانند که آن داده های ناقص را باقی می گذارد و لزوما بطور ویژه به جلو می برد . برای هر فرد کاربر تنها از اطلاعاتی که او نیاز دارد فراهم می آورد ، استاندارد شده است . خلاصه ها به آدرس مورد نیاز کاربان چندگانه عاجز است و بکار می رود زمان و بها شامل الزام ، ایجاد شرایط لازم آدرس دهی از تنها یک کاربر که جلوگیری کننده ثابت است این روند در مدیریت داده فرض می شود که کاربر نهایی زمان دارد تا صرف مدیریت داده در صفحات گسترده ، فایلها ، پایگاه داده‌هاست ، هنگامیکه بیشتر این کاربران در مدیریت داده ها متخصص شده است بیشتر تعهد این مانند یک ضرورت است و انتخاب مسلم ، بیشتر کاربران آن را مناسبتر می یابند برای تمرکز روی تحلیل گران واقعی و ابزار در دسترس آنها .

۳ . ۱ . ۱ سیستم های اطلاعاتی اجرایی و پشتیبانی – تصمیم گیری
دیگر مقوله سیستم های تحلیل گر عمومی با سیستم های پشتیبانی و سیستم های اطلاعاتی اجرایی نتیجه گرفته است . در نتیجه سیستم های پشتیبانی منجر به تمرکز بیشتر روی جزئیات برای ورود و کمتر سوی مدیران سطح متوسط نشانه رفته است. سیستم های اطلاعاتی اجرایی بطور کلی یکی از تثبیت در سطح بالا جلوگیری میکند که نمایش چند بعدی داده هاست همانطور سطح اجرایی بالایی دارد . توانایی در برش و برش داده های یکسان از حرکت سریع در مرورگر جزئیات داده هاست . این دو دسته های مشترک و مشابه ، شاید پیشروهای محقی در سیستم های ذخیره اطلاعات هستند هنوز بهای زیاد طراحی کاربردی و هماهنگی در محصولاتشان است که از تولید البیت ساخته شده که هرگز وارد مسیر اصلی نشده است .

به طور کلی در ذیل تعدادی ویژگی های مربوط به پشتیبانی طراحی یا سیستم های اجرایی بیان شده است . این سیستم ها داده هایی در دوره های تشریحی استاندارد تجاری دارند بیشتر از علائم زمینه های رمز کامپیوتر نامیده می شود . علامت داده ها و ساختار داده ها در این سیستم ها برای استفاده در کاربران غیر فنی طراحی کردند داده معمولا با قواعد تجاری استاندارد کاربردی پردازش می شود . همچون چگونه در درآمد تولیدات تخصیص داده می شود . واحد های تجاری ، و بازار .

نمایش یک رقمی کردن داده از قبیل تولید ، مشتری و بازار در فراهم است . هر چند این سیستم ها خیلی سیستم ها خیلی طولانی ناشی از شرایط لازم در زمانهایی مشخص خواهند بود که توانایی حرکت سریع در جزئیات داده ها ، بندرت آنها قادر به دسترسی همه جزئیات داده ها در زمان یکسان هستند سیستم های ذخیره داده های امروزی ابزار تحلیلی میسر شدند که با پیشروی های آنها حاصل شده اند . اما طراحی آنها ناشی از شرایط لازم ویژه تحلیل گر ها یا اجرا نیست و همانطوریکه ما خواهیم دید ، سیستم های ذخیره داده موفقیت بیشتری داشته اند هنگامیکه تنظیم طراحی آنها با ساختار کلی تجاری بیشتر از شرایط لازم مشخص است .

 

۲ . ۱ ظهور تکنولوژی های توانا سازی کلیدی
عوامل زیادی تحت تاثیر ارزیابی سریع و منظم ذخیره داده هستند . مهمترین عوامل این مجموعه ، حرکت متقابل عظیمی در تکنولوژی سخت افزاری و نرم افزاری دارد . تحلیل سریع صدها گیگا بایت اطلاعات و دانش تجاری را فراهم می آورد .
افزایش سریع قیمتها و افزایش توان سخت افزاری کامپیوتر ، اتصال و استفاده آسان از نرم افزار امروزه ، تحلیل سریع صدها گیگا بایت اطلاعات در دانش تجاری را ممکن می‌سازد .

۱ . ۲ . ۱ کاهش قیمت های سخت افزار براساس قانون « مور »
مهمترین عامل در ارزیابی ذخیره داده افزایش توان سخت افزاری کامپیوتر را شدت می‌دهد با افزایش این توان فقط به سرعت قیمتها را کاهش داد . « گوردن مور » هم بنیان انتیل ، پیشگویی کرد که حجم یک ریز پردازنده در هر ۱۸ ماه دو برابر می شود این فقط در پردازش صدق نمی کند . همچنین در اجزای دیگر کامپیوترها نیز اینگونه است . هنگامیکه دسک تاپ کامپیوتر ها امروزه قوی تر از پردازنده های مرکزی دیوی به اندازه سرور قدرت دارد که تصورش هم در دهه قبل مشکل بود

پردازنده های پنتیوم ∏ و آلفا پر قدرت باور نکردنی در بازار اجناس کامپیوتر دارند . پردازنده ساختار های سخت افزاری پیچیده در سطح بازار از قبیل چند پردازش منظم که در مسیر اصلی قرار می گیرد که در محاسبه ساده ماشینی است . چیپ های با حجم های با حجم حافظه بیشتر ، یک قسمت کلیدی تاثیر گذار سیستم اجرای ذخیره داده است ، اکنون با قیمت های خیلی پایین تر در دسترس است . حالا ممکن است در داشتن ارزش دستگاه با اعتدال با ۱ با ۲ گیگا بایتهای حافظه است . گذرگاه کامپیوتر از قبیل PCI و رابط ناظر از قبیل SCSI مافوق با سرعت غیر قابل باور I/O ساخته می شود در آخر نگهداری مقداری اطلاعات را انجام می دهد تنها در دو دهه قبل ، این درایو ها فیبری در ذخیره اطلاعات داشته اند که می توانند حالا به آسانی روی یک هارد دیسک ۱ اینجی ساده ذخیره کند .

۲ . ۲ . ۱ افزایش قدرت دسک تاپ
ورود به بازار همانطوریکه یک کامپیوتر NOVELTY در اوایل دهه هشتاد ، کامپیوتر شخصی منبعی نو‌آوری طی دهه گذشته شد. کامپیوتر شخصی در ابتدا برای پردازش قسمت و دیگر کارهای اصلی بدون اتصال به عملیات تحلیلی اولیه بکار می رفت . نوآوری کمتر همچنین در تولید نرم افزار قدرتمند شخصی ، رابط گرافیکی با استفاده آسان ، و عکس العمل کاربردهای تجاری و کامپیوترهای شخصی نقطه عطف همه محاسبات امروزی شد . سخت افزار و نرم افزار دسک تا

پ قدرتمند در پیشرفت یا محاسبه چند لایه ساختار را در پی داشت . تقریبا ذخیره همه اطلاعات با کامپیوتر شخصی بر پایه شرایط لازم بود . این ابزار متفاوت از حجم های جستجوی خیلی ساده در دسترس در بیشتر بسته های بهره وری در ابزار تحلیل چند بعدی گرافیکی قدرتمند است. بدون گسترده انتخابهای قابل دسترسی در ذخیره اطلاعات در دسترس ، باعث سریع شدن ذخیره اطلاعات نمی شود .

 

۳ . ۲ . ۱ هر نرم افزار برای افزایش توان سرور
سیستم های اجرایی سرور از قبیل ویندوز NT,UNIX عوامل قدرتمند و پایایی وضعیت بحرانی در وضعیت بحرانی در توزیع محیط محاسبه وارد شد . نرم افزار اجرایی سیستم عامل خیلی قوی و قدرتمند شد . همانطوریکه قیمت ها سریع کاهش می یابد ، با این ترکیب سیستم اجرایی پیشرفته راه کار کلی چنین حافظه مجازی ، چند کاره ، چند پردازنده منطم حتی در صفحات اجرایی ارزان در دسترسند .

علمکرد سیستم ها چون ویندوز NT این سیستم های قوی می سازند که خیلی آسان در SETUP و هزینه کلی ارتباط به این سرورها ی قدرتمند کاهش اجرای هر هزینه کلی ارتباط به این سرورهای قدرتمند را بر عهده دارد .

۴ . ۲ . ۱ بهای پایه کاربردی
مهمترین پیشرفت در محاسبه از زمان ظهور کامپیوتر شخصی است که انفجار ، اینترنت و بهای کاربردی پایه ای دارد هرچند بعد از این حالت ، جوامع تجاری سریعتر به سوی اینترنتی سوق داده شدند . یکی زمینه های جالب در قسمت محاسبه امروزه توسعه کاربردی اینترنت است اینترنت شبکه های تجاری خصوصی هستند که بر پایه استاندارد های اینترنت واقع شده اند و هر چیز آنها برای استفاده داخلی طراحی شده اند اینترنت مبتنی بر کاربرد اساسی در زمینه ذخیره اطلاعات کاربردی است. ابتدا ، ذخیره داده ها می تواند در گستره وسیع جهانی در شبکه خصوصی با جهانی از هزینه های کمتر در دسترس باشد . ای

ن امکان را کاهش می دهد که نیاز به تکرار داده در طول درایو ها موقعیت های جغرافیایی دارد. دوم ، این استاندارد سرور وب را در پی دارد که ردیف وسطی را بهبود می دهد و در جائیکه همه تحلیل وظیفه.. سنگین جایگزین می شود قبل از اینکه مشتری در وب برای استفاده را ارائه می دهد . قدرت سرعت بالای سخت و نرم افزار ، به مدت زیاد با قابلیت دسترسی قابل تهیه و استفاده آسان از گزارش و ابزار تحلیل نقش مهمی در ارزیابی ذخیره داده ها دارد تصویر سایه روشنی از تکنولوژی ارزیابی که در ذخیره داده ها تاثیر زیادی دارد .

۳٫۱ تغییر در ذات تجارت

تاثیر مهم دیگر در ارزیابی ذخیره داده زمانیکه تغییر ساختاری در سازمان تجارت و ساختار طی دهه اخیر دهه هشتاد و اوایل دهه نود هست . رویداد تکان اقتصادی جهانی ادغام اطلاعات با مقایسه در امریکا و در گسترده جهانی دارد .

گروهی از بازار ها برای محصولاتشان به طور جهانی یافت می شود هنگامیکه با دیگر شرکتها با فرهنگهای متفاوت عظیم گسترده . محیط های اقتصادی رقابت می کنند ادغام و آشنایی تجاری مرز کشورها را در هم نوردید .

۱٫۳٫۱ عوامل اقتصادی در سالهای اخیر
کاهش اقتصادی سالهای اواخر دهه هشتاد به مقایسه جدی در جهان در کل دور مشخصی از تثبیت منجر می شود . پدیده اینچنینی « مهندسی پردازش تجاری » و « کوچک کردن اندازه » تاجران را مجبور به ارزیابی مجدد کارهای تجاری می کند صنایع بسیاری در دوره‌های طولانی می شود . طی این دوره ، اقتصاد های جدیدی مجبور می کند تاجران را به مشخص کردن نواحی مرکزی آ»ها و تاجران معمولی را که مفیدنبودند .
عوامل اقتصادی نقش معمی در ارزیابی ذخیره داده دارند. برای مثال ، هنگامیکه یک واحد بانکداری در دستهای تغییر دهنده که سیستم های عملیاتی مختلفی بکار برده شد.
مدیریت عالی هنوز نیازمند نشان دادن توانایی تجاری و ریسکهای مربوط بر طبق آن کنترل می کند .صنعت بانکداری سردمدار آلفا از ذخیره اطلاعات است. سیستم های ذخیره امروزی استفاده وسیعی در تحلیل های مشتری و قابل استفاده دارد .

مزیت ذخیره داده ها : این کاربران نهایی همچنین برای توسعه مدل ذخیره داده ها بحرانی هستند : همانگونه که‌ آنها در سیستم ذخیره داده مشخص می شوند آنها نقش بسیار مهمی برای راهنمایی دیگر کاربران دارند. پردازش کلمه و spreadsheet نخستین کاربردهایی بودند که در کامپیوترهای شخصی به طور موثری استفاده می شدند در حقیقت spreadsheet نامیده می شود که منجر به کاربرد گسترده ای در پیشرفت کامپیوترهای شخصی می شود کاربرد نمودار

برداری از یک spreadsheet یکی از وسیعترین تجزیه تجاری و کاربردهای نمایش استفاده شده را نشان می دهد جدول محوری جدید موجود spreadsheet معمول می توانند تجزیه چند بعدی داشته باشند . استفاده نامناسب از نرم افزار بهره ‌وری شخصی ارزان به استفاده از ابزار آنالیز و گزارش قوی تر همراه با موتورهای پایگاه اطلاعات دسک تاپ قوی منجر شده است این ابزار قوی هم اکنون در جهت کاربران نهایی هدفمند شده اند و اغلب به آموزش خیلی کمی برای کاربردهای ساده احتیاج دارند .

 

۵ . ۳ . ۱ مدیریت هوشمند بیشتر اطلاعات
عوامل زیادی بر رویه افزایش هوشمند در فن آوری اطلاعات در میان اطلاعات در میان سطوح مدیریت متوسط و بالا اثری ندارد بر خلاف یک دهه گذشته وامروزه فن آوری اطلاعات به طور جهانی به عنوان ارزش تجاری استراتژیک کلیدی پذیرفته شده است . بسیاری از مدیران سطح متوسط و بالا که در طول دهه گذشته تعدادشان افزایش یافته است هدفشان را در سرمایه گذاری فن آوری موفق قرار داده اند در نتیجه ، آنها تمایل ندارند تا از ریسک کردن منابع فن آوری جدید دوری

گزینند کاربرد گسترده اینترنت در آگاهی مدیران از مدهای تکنولوژی کمک کرده اند اینترنت هم اکنون در راهبرد معاملات تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . اما بزرگترین ارزش آن برای این داده ها انتشار اطلاعات می باشند امروزه ، مدیران نه تنها می توانند منابع گوناگونی از رویه های صنعتی را مرور کنند آنها همچنین می توانندبه طور حاضر وآماده مطالعات مورد نیاز و اطلاعات فروشنده را بیابند .

کاربرد فن آوری توسط مدیران به طور برجسته ای افزایش یافته است . آنها ماورا استفاده از کامپیوتر شخصی از ایمیل استفاده کرده اند. این کاربرد فن آوری و اطلاعات توسط مدیران بالاتر در حمایت از پروژه های بزرگتر نظیر ذخیره اطلاعات را تسریع کرده اند .
پیدایش اقتصاد جهانی

آزاد سازی اقتصاد های کاهش اقتصادی در ایالات متحده ، اروپا ، ژاپن ، آسیا ، آمریکای شمالی ، کمونیست سابق
کاربردهای تجاری استاندارد

تحلیل تجاری فن آوری و مدیریت آگاه فن آوری تغییرات در طبیعت تجارت
همراه با فراهم‌آوردن فن آوری کلیدی ، این تغییرات اساسی در تجارت نرمال در طول دهه گذشته مرکزی در ذخیره داده ها داشته اند بعضی ها ممکن است حتی بحث را بوجود آورده اند که این تغییرات در تجارت فن آوری را به وضعیت اخیرش رهنمون کرده است .

بخش ۲ : نسبت ها و مفاهیم ذخیره داده ها

بعد از اینکه نگاهی به کاربرد تاریخی داده های آنالیز انداختیم برخی از عواملی که بر تکامل ذخیره داده ها اثر می گذارند را کشف کردم ، ما اکنون نسبت های کلیدی ذخیره داده ها را مشخص می کنیم .

مهم است که تشخیص بدهیم که در ذخیره داده ها هنوز علم در حال تکامل می باشد همانطوریکه با هر فن آوری در حال تکاملی ، دقت خاصی باید به کار رود تا اهمیت ندهیم به برخی از ادعاهای بازاریابی که توسط فروشندگانی که تلاش می کنند تا خودشان را از رقیبانشان متمایز کنند داده شود مثلا ،مقدار ذخیره

داده ها نباید تعیین شود تعیین شود اگر ذخیره داده ها ، واقعا ذخیره داده ها می باشد فروشنده ای ممکن است بگوید که ذخیره داده ای که فقط ۵۰ گیگابایت است ذخیره داده ها کاملا پرشده نیست آنها ممکن است به آن به جای بازار داده ها رجوع کنند . در شرکت های کوچکتر ، ۵۰ گیگا بایتی یا حتی خیلی کمتر اطلاعات مربوطه ای که ده سال گذشته را پوشش می دهد را نشان دهد و می تواند به خوبی ذخیره داده های قوی تر را نشان دهد.

این بخش مفاهیم و نسبت های ذخیره داده ها را کشف می کند این مفاهیم به چهار زیر مجموعه گروه بندی می شوند. نخستین زیرمجموعه دلایل جدا کردن داده ها برای تحلیل تجاری از داده های عملیاتی را بحث می کند تغییر شکل منطقی داده ها، شامل مدل قرار دادن ذخیره داده ها و نرمال زدایی در زیر مجموعه دوم مصرفی می شوند . گروه سوم مسائل همراه با تغییر شکل فیزیکی داده ها را مرور می کند .گروه چهارم ایده های تولید را بطور خلاصه بحث می کند تعریف ساده و عریض ذخیره داده ها بحث مفاهیم و نسبت داده ها را دنبال می کند .

این فقط قسمتی از متن مقاله است . جهت دریافت کل متن مقاله ، لطفا آن را خریداری نمایید
word قابل ویرایش - قیمت 8700 تومان در 37 صفحه
87,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد