دانلود فایل پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته (نقاط مرجع استراتژیک برای مدل های یکپارچه)

PowerPoint قابل ویرایش
127 صفحه
11900 تومان
119,000 ریال – خرید و دانلود

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته (نقاط مرجع استراتژیک برای مدل های یکپارچه) توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته (نقاط مرجع استراتژیک برای مدل های یکپارچه) قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

کِتابٌ اَنْزَلْناهُ ِالَیْکَ مُبارَکٌ لِیَدَّبَّرُوا ایاتِهِ وَ لِیَتَذَکَّرَ اُولُواالْاَلْبابِ

قرآن کتابی است مبارک که به سوی تونازل کردیم تا مردم در آیاتش تدبر کنند و خردمندان از آن پند گیرند.

اسلاید ۲ :

از جدیدترین تئوری‌های مدیریت استراتژیک می‌باشد که توسط فیگن باوم و همکارانش در سال ۱۹۹۶ ارائه شد.

اسلاید ۳ :

تئوری نقاط مرجع استراتژیک بیان می کند که با شناسایی نقاط مرجع استراتژیک سازمان که تأثیر عمده‌ای بر فعالیت‌ها و عملکرد سازمان دارند، می‌توان تصمیمات استراتژیک سازمانی را اتخاذ نمود. (بامبرگر و فیگن باوم ، ۱۹۹۶)

اسلاید ۴ :

نقاط مرجع استراتژیک به عنوان هدف ها و نقاط ارجاع هستند که مدیران از آنها در ارزیابی گزینه‌ها، اتخاذ تصمیمات استراتژیک و در مخابره کردن اولویت های سازمانی به افراد کلیدی سیستم ها استفاده می کنند (بامبرگر و فیگن باوم ، ۱۹۹۶).

اسلاید ۵ :

صاحب نظران «نظریه نقاط مرجع استراتژیک» معتقدند که یکی از مسائل کلاسیک در حوزه مدیریت استراتژیک این بوده است که چگونه بین نیازهای خارجی (‌محیطی) و منابع داخلی (سازمانی) هماهنگی ایجاد و حفظ شود.

اسلاید ۶ :

نقطه مرجع ، محل یا نقطه ای است که تمام اندازه گیری‌ها و انتخاب‌ها در مقایسه با آن سنجیده می‌شود (اسکافی ، ۱۳۸۴) که الزاماً جهت شناخت استراتژی ، نیاز به دو نقطه مرجع در سازمان داریم.

اسلاید ۷ :

تئوری نقاط مرجع استراتژیک رویکردی ترکیبی از دو رویکرد عقلایی و طبیعی مطرح می کند که بین این دو رویکرد سازگاری ایجاد نموده است و با ملاک قرار دادن معیارهای محوری، اولویت های کلی سیستم را تعیین کرده و در استراتژی بگنجاند، به طوریکه کلیه گروه های ذی نفع مطابق مبانی و اصول مورد نظر هدایت شوند.

اسلاید ۸ :

به عبارت دیگر ، نقاط مرجع استراتژیک،‌ نقاطی برای هماهنگی هستند و اگر همه عناصر و سیستم های سازمان ، خود را با آن هماهنگ نمایند یک هماهنگی همه جانبه به وجود می آید (اعرابی ،‌ ۱۳۸۴).

اسلاید ۹ :

نظریه دورنما (امید به موفقیت) ثابت می کند که افراد مختلف برای ارزیابی گزینه ها، اهداف و نقاط مرجعی را مدنظر قرار می دهند و رفتارشان ناشی از آن است که خود را در سطحی بالاتر یا پایین تر از هدف یا نقطه مرجع (مطلوب) فرض کنند. فیگن بام و تامس در سال ۱۹۸۸ از نظریه دورنما برای تبیین رفتار در سطح سازمان استفاده کردند.
آنها دریافتند سازمان ها زمانی که خود را پایین تر از نقاط مرجع می بینند “‌ریسک پذیرند” و زمانی که بالاتر از نقاط مرجع می بینند “ریسک گریز” می شوند. بنابراین به نظر می رسد انتخاب نقاط مرجعی برای سازمان (یا برای تصمیم گیری سازمانی) اثر مستقیمی بر رفتار انتخاب استراتژیک دارد.

اسلاید ۱۰ :

با استفاده از نقاط مرجع استراتژیک دو گانه (محور xها و Yها )ودر بعضی موارد چهارگانه وسه بعدی که عمدتاً در یک طیف که نقاط مختلف را نشان می دهد ترسیم و از پیوند طیف های دو گانه مرجع استراتژیک تعیین میگردد ، نقطه مورد نظر و در مجموع گونه های مختلف به دست می آید .و با استفاده از نامگذاری در این گونه های چهارگانه می توان به جایگاه و موقعیت استراتژیک در وضع موجود و وضع مطلوب بنگاه یا سازمان دست یافت وبه شناخت مجموعه از این طریق کمک می کندتا تصمیمات چندگانه استراتژیک از طرف مدیران اتخاذ شود .

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 127 صفحه
119,000 ریال – خرید و دانلود
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد