دانلود فایل پاورپوینت ساختار علمی تحقیقاتی دفاعی آمریکا

PowerPoint قابل ویرایش
54 صفحه
11900 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت ساختار علمی تحقیقاتی دفاعی آمریکا توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت ساختار علمی تحقیقاتی دفاعی آمریکا قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

4-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار نخواهند گرفت

— پاورپوینت شامل تصاویر میباشد —-

اسلاید ۱ :

آمریکا برمبنای نظریه ”پیشتازی برای پیشوایی“ همواره کوشیده‌ است در تمامی زمینه‌ها سرآمد بوده و همچنان ابرقدرت‌بودن خویش را مستدام بدارد. بخش عمده‌ای از این تلاش در وزارت دفاع آمریکا رخ می‌دهد.

اسلاید ۲ :

دفتر وزیر دفاع دارای یک معاونت ”دستیابی, فناوری و لجستیک“ است که وظایف مختلف این حوزه‌ها را برعهده دارد. وظایف این معاونت در دو گروه کلی ”سازمان‌های دفاعی“ و ”خدمات نظامی“ قرار می‌گیرد.

اسلاید ۳ :

در ذیل این معاونت, چندین مدیریت قرار دارد که ذیل هر یک چندین سازمان قرار دارد. ”مدیریت تحقیقات دفاعی و مهندسی“ کلیه امور تحقیقاتی, توسعه‌ای و مطالعاتی وزارت دفاع را برعهده دارد. این مدیریت هر سال برمبنای طرح‌های بلندمدت تحقیقاتی کشور, پروژه‌ها را تعریف وبه اجرا می‌گذارد.

اسلاید ۴ :

بخش عمده تحقیق و توسعه وزارت دفاع آمریکا در ”سازمان پروژه‌های تحقیقات دفاعی پیشرفته“ (دارپا) انجام می‌پذیرد.
این تحقیقات بیشتر از نوعی هستند که اول از همه, به طور مستقیم با امنیت ملی آمریکا (چه حال و چه آینده) ارتباط دارند. دوم اینکه دارای ریسک بسیار بالایی می‌باشند که سرمایه‌گذاری در آن‌ها از عهده بخش‌های غیردولتی خارج است. سوم اینکه بسیار درازمدت هستند و نهایتاً اینکه (در زمان بهره‌برداری) دارای بازده و برگشت بسیار بالایی هستند.

اسلاید ۵ :

این تحقیقات بیشتر از نوعی هستند که اول از همه, به طور مستقیم با امنیت ملی آمریکا (چه حال و چه آینده) ارتباط دارند. دوم اینکه دارای ریسک بسیار بالایی می‌باشند که سرمایه‌گذاری در آن‌ها از عهده بخش‌های غیردولتی خارج است. سوم اینکه بسیار درازمدت هستند و نهایتاً اینکه (در زمان بهره‌برداری) دارای بازده و برگشت بسیار بالایی هستند.

اسلاید ۶ :

قابل ذکر است واحدهای مختلف نیروهای مسلح آمریکا نیز دارای مراکز آزمایشگاهی هستند که کمتر به تحقیق و توسعه می‌پردازند بلکه بیشتر به امور آزمون و ارزیابی عملیاتی و تسلیحات خود می‌پردازند که از ذکر آنها خودداری نموده‌ایم.

اسلاید ۷ :

۱٫ این کشور سرمایه‌گذاری فراوانی در زمینه فعالیت‌های تحقیقاتی بلندمدت و فناوری‌های نوین و آینده انجام می‌دهد که هدف اصلی از آن‌ها حفظ پیشتازی و رهبری نظامی آمریکا (در کنار بخش‌های دیگر صنعتی و فناورانه کشور) و اجتناب از غافلگیری است. اینگونه تحقیقات در داخل خود وزارت دفاع (دارپا) انجام می‌پذیرند و بعضاَ اهدافی ۵۰-۴۰ ساله را نیز دنبال می‌کنند.

اسلاید ۸ :

از مهمترین حوزه‌های تحقیقاتی وزارت دفاع آمریکا می‌توان این موارد را برشمرد: - سیستم‌های کامپیوتری فوق‌پیشرفته هوشمند که توانایی فهم, استدلال, خودآگاهی و یادگیری به شیوه‌ای بسیار مستحکم و قابل‌اتکا دارند.

اسلاید ۹ :

– سیستم‌های یکپارچه الکترونیکی, کامپیوتری, شبکه‌ای, مغناطیسی, زیستی, شناختی و موادی برای ارتباط مستقیم مغز انسان و ماشین‌ها (سیستم‌های تسلیحاتی)
– سیستم‌های کاملاً مطمئن و تضمینیِ کنترل, فرماندهی, ارتباطات, کامپیوتری, نظارت و مراقبت (C4ISR)

اسلاید ۱۰ :

– سیستم‌های واکنش سریع (آنی) به کمک حسگرهای پیشرفته و پردازشگرهای فوق‌سریع - فناوری‌های زیرسیستمی همچون الکترونیک نوری و فناوری‌نانو

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 11900 تومان در 54 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع
دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد