دانلود فایل پاورپوینت شرکت پاکشو

PowerPoint قابل ویرایش
27 صفحه
23700 تومان

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود فایل پاورپوینت شرکت پاکشو توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه دانلود فایل پاورپوینت شرکت پاکشو قرار داده شده است

2-در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

--- پاورپوینت شامل تصاویر میباشد ----

اسلاید 1 :

تاریخچه شرکت

شرکت تولیدی و شیمیایی پاکشو (سهامی خاص) در سال 1351 با سرمایه فکری ، مادی و معنوی آقای حاج محمد کریم فضلی و به مدد تلاش و کوشش های شبانه روزی وی و جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی و عده ای از همراهانش بنیان گذاشته شد. شرکت پاکشو با به کار گیری دانش فنی روز و همکاران متخصص و دلسوز خود در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور در صنعت شوینده ایران مطرح است و از آن می توان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های بخش خصوصی ایران در زمینه موارد شوینده ، بهداشتی و آرایشی نام برد.

اسلاید 2 :

تولیدات این شرکت با نام های گلرنگmerit, cloritex, homplus, saftlan,ave در بازار ایران و نزد مصرف کنندگان ایرانی جایگاه ویژه ای دارد و در عین حال به بازار سایر کشورهای جهان نیز راه یافته است.

از تولیدات سال های اولیه تاسیس می توان از مایع ظرفشویی ، مایع سفید کننده ، نرم کننده حوله و لباس ، شیشه شوی ، جرم گیر ، شامپو فرش و موکت نام برد که در سال های بعد با تلاش و کوشش مضاعف انواع شامپو ، مایع دستشویی، خمیر دندان و نرم کننده موی سر در رنگ ها و بسته بندی های متنوع اضافه شده است.

شرکت پاکشو کیفیت را معادل رضایتمندی مصرف کننده تعریف می کند و آن را کلید موفقیت خود می داند.

اسلاید 3 :

چشم انداز شرکت پاکشو

اولین شرکت کیفی شوینده بهداشتی در ایران و مطرح در خاورمیانه و قرار گرفتن در لیست 100 شرکت برتر ایران در سال 1390.

بیانیه ماموریت

تردیدی نیست که بهداشت ، سلامت و زیبایی سه رکن اساسی زندگی است. پاکشو می کوشد با خلق یک برند قوی ، تنوع محصولات ، نوع بسته بندی و سیستم توزیع مناسب به همراه نیروی انسانی زبده خود بتواند ضمن احترام به شلیقه مشتزیان وفادار ، عموم جامعه را به سمت انتخاب محصولی با کیفیت خوب سوق دهد.

اسلاید 4 :

پاکشو با بهره گیری از رهبران کارآفرین و کارکنان متعهد و پویای خود که با تکیه بر ارش های سازمانی چون سرآمدی – یادگیری – رقابت پذیری – خلاقیت و نوآوری – مشتری مداری – تعهد و وفاداری و با تلاش مستمر در جهت تولید با بهره وری بالا ضمن ارتقاء کیفیت متناسب با اهداف شرکت برای تحقق آرمان خود ، رشد متوازن ، توسعه پایدار توجه به نیازهای مشتریان توانسته است در عرصه های مختلف اجتماعی با تکیه بر سرمایه های نامحسوس خود (ارزش برند ، نیروی انسانی متعلق) افتخارات بزرگی را تقدیم جامعه نماید.

اسلاید 5 :

خط و مشی ما

.1درک نیازهای مشتریان و تامین خواسته های ایشان با ارائه محصولات و کالاهای متنوع و جدید با هدف مشعوف نمودن مشتریان و اخذ سهم شاسیته ای از بازار.

.2ارتقای دانش ، مهارت و توانایی کارکنان به عنوان منبع تفکر و با ارزش ترین سرمایه شرکت با هدف دستیابی به اهداف کیفی در کار و زندگی ایشان.

.3بالا بردن رقابت در بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان از طریق بهینه سازی هزینه ها و استفاده از حداکثر ظرفیت های موجود در تولید محصولات با کیفیت.

.4توسعه و افزایش سهم صادرات محصولات شرکت در راستای رشد اقتصادی کشور و با هدف پیوستن به شرکت های بزرگ جهانی.

.5جلب و توسعه مشارکت کارکنان در ارائه روش های نوین کار با هدف بهبود مستمر.

.6مدیریت و کارکنان شرکت پاکشو به برآورده سازی الزامات سیستم مدیریت کیفیت با هدف رشد و تعالی سازمانی به عنوان سازمانی سرآمد معتقدند.

اسلاید 6 :

اصول ارزشی

شرکت پاکشو با تولید و عرضه کالاهای با کیفیت تلاش می کند ارزش های ذاتی محصولاتش را به مصرف کنندگان ارائه آن ها ارتقاء یابد ، این مقصود باعث شده تا مصرف کنندگان ، ما را در بازاریابی و فروش محصولات به رهبری برسانند عبارتند از :

اسلاید 7 :

.1پرورش تقاضای پنهان

با انجام تحقیقات بازار و مطالعه رفتار مصرف کنندگان توانسته ایم با شناسایی دقیق خواسته های مردم ، بازار موجود تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای عرضه بیشتر محصولات خود رشد دهیم و با خلق محصولات جدید ، بازارهای جدید ایجاد نماییم آنقدر تکرار شده که روش های شناسایی و پرورش تقاضا برای خلق محصول جدید در این مجموعه نهادینه شده است.

اسلاید 8 :

  1. خلق نام های تجاری موفق

خلق نام های تجاری و توانمند و ایجاد جایگاه مناسب و دقیق برای آن ها از دیگر توانایی ها و قابلیت های شرکت پاکشو از سال های اخیر نام های تجاری نظیر : merit,home pluse,softlan,ave را با موفقیت خلق نموده و این نام ها در حال حاضر خود را در ذهن عموم مردم یافته و سهم بازار را به مراتب بیشتر از حد انتظار نصیب خود نموده است.

اسلاید 9 :

  1. توزیع صحیح و به موقع

بخش بندی افراد جامعه از نظر مولفه های جمعیت شناسی و روانشناختی و برقرار ساختن یافته های مربوط به آن جغرافیایی شهری و وضعیت خرده فروشی از جمله دیگر ارزش های شرکت پاکشو است که با ایجاد سامانه توزیع دقیق اصلی هر یک از کالاها را به آسانی میسر می سازد.

اسلاید 10 :

  1. پیشرو بودن (رهبری) بازار

شرکت پاکشو توانسته است با توزیع صحیح و به موقع محصولات ، خلق نام های تجاری موفق و با استفاده از روش های کیفیت محصولات در مورد بسیاری از کالاها نظیر مایع دستشویی و شامپو خانواده و بچه ، مایع سفید کننده ف شیشه پاک کن ایران پیشرو باشد.

مطالب فوق فقط متون اسلاید های ابتدایی پاورپوینت بوده اند . جهت دریافت کل ان ، لطفا خریداری نمایید .
PowerPoint قابل ویرایش - قیمت 23700 تومان در 27 صفحه
سایر مقالات موجود در این موضوع

دانلود مقاله بررسی تاثیر تبلیغات بر فروش شرکتهای صنایع غذایی مشهد

word قابل ویرایش
30 صفحه
18700 تومان
بررسي تاثير تبليغات بر فروش شركتهاي صنايع غذايي مشهدمسئله ي تحقيق :با توجه به اهميت موضوع تبليغات و اثر آن بر ميزان فروش آوري شركت ها در گذشته و حال تصميم گرفتيم به بررسي اثرات هزينه ي تبليغات بر فروش شركتها بپردازيم .پيشينه ي تحقيق :انسان امروز زير بمباران شديدي از تبليغات زندگي ميكند .تاريخ تبليغات را درجها ...

دانلود گزارش کار اموزی حسابداری مالی شرکت سداد ماشین

word قابل ویرایش
33 صفحه
18700 تومان
گزارش کار اموزی حسابداری مالی شرکت سداد ماشینمقدمه اي بر تحليل هزينه اي و مالياهميت تحليل هزينه اي و ماليمفاهيم تحليل هزينه اي و مالي، ارتباط قابل ملاحظه اي با مديريت و بهبود بهره وري دارد. براي بقاي كسب و كار، مديريت كارآمد جنبه هاي مالي آن اساسي است. از اين گذشته، براي موفقيت بهبود بهره وري، مديريت منابع ما ...

دانلود مقاله کاراموزی شرکت راه ساختمانی تحکیم سازه ابهر

word قابل ویرایش
128 صفحه
18700 تومان
دسته بندی : مقالات رشته عمران
کاراموزی شركت راه ساختماني تحكيم سازه ابهرمقدمه شركت راه ساختماني تحكيم سازه ابهر واقع در خيابان دكتر بهشتي پلاك 5 مي باشد . اين شركت داراي پرسنلي به شرح زير عبارتند از : مدير عامل شركت جناب آقاي مهندس غلامرضا خداوردي و كارمندان آقاي مهندس ميثم محمدي مي باشد . اين شركت در زمينه راه سازي و ساختمان سازي مشغول ب ...

دانلود کارآموزی در شرکت قالبسازی فیکس

word قابل ویرایش
74 صفحه
27700 تومان
كارآموزي در شركت قالبسازي فيكسقسمت قالبگيري روشي كه در اينجا استفاده مي شود روش قالبگيري co2 مي باشد .ماده دير گداز + چسب + فعال كننده چسب + ساير مواد ماسه سيلسي + سيليكات سديم + گاز co2 + .. .پس از تهيه قالب به منظور ايجاد استحكام كافي از قالب آن را تحت دمش گاز co2 قرار مي دهند تا باعث اتصال ذرات ماسه يه يكد ...

دانلود کارآموزی در شرکت توزیع برق منطقه ای میناب

word قابل ویرایش
47 صفحه
21700 تومان
دسته بندی : مقالات رشته برق
تاريخچه صنعت برق : صنعت برق در ايران از سال 1283 شمسي با بهره‌برداري از يك ديزل ژنراتور 400 كيلو واتي كه توسط يكي از تجار ايراني بنام حاج حسين‌ امين‌الضرب تهيه و در خيابان چراغ‌برق تهران (امير كبير) فعلي گرديده بود آغاز مي شود. اين موسسه بنام دايره روشنايي تهران بود و زير نظر بلديه اداره مي‌شد. اين كارخانه رو ...

دانلود گزارش کار اموزی شرکت معدنی املاح ایران – ازمایشگاه واحد سولفات سدیم

word قابل ویرایش
37 صفحه
18700 تومان
دسته بندی : مقالات رشته تغذیه
بسمه تعاليمقدمهبا لطف و عنايت خداوند متعال دورة‌كارآموزي خويش را در مدت 9 هفته متوالي از تاريخ 15/4/87 تا 20/6/87 در واحد صنعتي شركت معدني املاح ايران در آزمايشگاه واحد سولفات سديم گذراندم . و در اين مدت زمان مجموعه ي فعاليت هايي كه در اين آزمايشگاه روزانه بطور متوالي انجام مي پذيرفت را در اين پژوهش جمع آوري ...

دانلود مقاله گزارش کار اموزی شرکت مخابرات استان تهران

word قابل ویرایش
79 صفحه
27700 تومان
گزارش کار اموزی شرکت مخابرات استان تهرانمخابرات به عنوان ارسال و دريافت خبر از دير زمان در اين كشور كهنسال رايج بوده است يعني از زمانهايي كه بشر بوسيلة دود و آتش و سپس بوسيلة نور و آئينه و يا پيك و چاپارد و تپه ها و ايستگاههاي بين راهي اخبار و اطلاعات مهم اجتماعي كشوري را به اقصي نقاط يك كشور و يا مابين كشوره ...

دانلود فایل پاورپوینت تاریخچه شرکت بنز

PowerPoint قابل ویرایش
35 صفحه
23700 تومان
--- پاورپوینت شامل تصاویر میباشد ---- اسلاید 1 : تاریخچه درسال 1885 ، مردم شهر کانستات در آلمان با دیدن دو چرخ چوبی که به آنها یک موتور چهار اسب بخاری وصل شده بود و با سرعت از خانه ی گاتلیب دایملر بیرون می آمد ، شگفت زده شدند. این وسیله ی ساده که بسیار خلاقانه ساخته شده بود، اولین اومبیل در طول تاریخ به ح ...